MEIE FIRMA

Meie 2000. aastal asutatud firma pakub Teile viimaseid teaduslikke lahendusi säästliku energiavarustamise valdkonnas, mis sobivad Teie majja. Me vaatame tulevikku optimistlikult ja usume, et praegune aeg - elektrienergia, gaasi ja teiste kütuseliikide pideva hinnakasvu aeg - vajab innovaatilisi lahendusi. Tänapäeva uued tehnoloogiad tähendavad kulude vähendamist, lihtsust kasutamises, töökindlust, turvalisust ja vastupidavust.

Me pakume kvaliteetseid ja energiasäästlikke küttesüsteeme eramajadele ja mitte ainult. Infrapunaküttesüsteemi IFR abil teeme Teie põranda soojaks ja paigaldades küttesüsteemi SEKK soojendame Teie tervet maja väga säästlikult ja ökoloogiliselt! Meie poolt pakutavad soojuskiirgurid ALMAC on kergesti paigaldatavad ja energiasäästlikud. Samuti pakume kompaktseid ja stiilseid, naturaalsest looduslikust materjalist infrapuna küttepaneele SOOJUSKERAAMIK.

Meie kliendid on meie poolt pakutavate lahendustega ja nende eelistega juba tuttavad ja meelsasti kasutavad neid iga päev. Loodame, et ka Teie ühinete meiega! Pakume viimaseid teadlaste väljatöötatud ja elluviidud lahendusi!

0
AASTAT TURUL
0
RAHULOLEVAT KLIENTI
0
PAIGALDATUD SÜSTEEMI

Soojus Teie Kodule

Mugav ja energiasäästlik
küte Teie kodule:
Oleme need, kes toetavad
progressiivseid muutusi!

 

VÕTKE ÜHENDUST

Meie klienditeenindajad vastavad meelsasti kõikidele Teie küsimustele!

Uudiskirjad

Liitu ja saa värsked uudised ja parimad pakkumised!